mySafety Online   
mySafety Mobile   
800 800 110
+48 (22) 539 49 00


mySafety wspiera

W tym roku mySafety szczególnym wsparciem objęło dzieci autystyczne i zajmującą się ich terapią Fundację SYNAPSIS. Na kwiecień, będący światowym miesiącem autyzmu, specjalnie zaprojektowaliśmy 50 wyjątkowych, niebieskich Bezpieczników mySafety z których cały dochód przekażemy dla podopiecznych fundacji. Dodatkowo przeznaczymy część dochodu ze sprzedaży wszystkich Bezpieczników zakupionych w dniach od 1 marca do 30 czerwca 2014 r. Dzielnym dzieciakom z przedszkola SYNAPSIS przesłaliśmy 28 bezpłatnych Bezpieczników z unikalnym ID i całodobowym dostępem do bezpłatnej infolinii mySafety. Wszystkich znalazców przedmiotów oznakowanych hologramami i brelokami mySafety, informujemy o możliwości przekazania SYNAPSIS części bądź całej nagrody za zwrot znalezionych przedmiotów.

A wszystko po to, by pod okiem terapeutów, dzieci z autyzmem mogły uczyć się prawidłowego funkcjonowania w otaczającej je rzeczywistości i aby ciężka praca samych dzieci, rodziców i terapeutów mogła rozwijać się dalej przynosząc upragnione przez nas wszystkich efekty.

Zachęcamy naszych klientów do dodatkowego wsparcia SYNAPSIS:

...i nie ustajemy w realizacji naszego celu.
Zespół mySafety

 

W 2014 r mySafety wsparła dobrze znaną Polakom inicjatywę - Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zagrała już po raz 22 -gi. Na internetowe aukcje wystawiono więc 22 roczne pakiety ochrony kluczy, portfela oraz dzieci: mySafety Bezpieczny Klucz, mySafety Bezpieczny Portfel i mySafety Bezpieczny Smyk. Łączna wartość pakietów to 1 597zł. Całkowity dochód z licytacji został przekazany na konto WOŚP.

mySafety nie zamierza poprzestać na jednorazowej akcji, podkreślając, że chętnie angażuje się w działania charytatywno-społeczne, wykorzystując rozpoznawalność swoich produktów do pomagania najbardziej potrzebującym. – Zarówno WOŚP jak i mySafety łączy słowo "ochrona". Już od ponad 20 lat WOŚP działa na rzecz ochrony zdrowia zarówno najmłodszych, jak i starszych. mySafety jest zaś liderem usług personal assistance – troszczymy się o bezpieczeństwo dzieci, a także chronimy zwierzaki i przedmioty naszych klientów. Ochrona jest wartością, której potrzebujemy każdego dnia, o każdej porze – dlatego zamierzamy wspierać WOŚP nie tylko w czasie wielkiego finału – dodaje Maciej Poniatowicz, prezes mySafety.

Firma o wszystkich inicjatywach informuje szerzej na swoim profilu na facebooku:  www.facebook.com/mySafetyPolska

 

Wspieramy zwierzaki
mySafety przekazało 150 kg karmy dla czworonożnych przyjaciół ze schroniska na Paluchu. To ponad 1000 pełnych misek i posiłki dla znacznej części mieszkańców schroniska. Dodatkowo z każdej bezpłatnej rejestracji w bazie Bezpieczny Pupil, mySafety przekaże 1 zł na kolejną karmę dla psiaków i kociaków. Akcja „Rejestruję i funduję” zapoczątkowana przez naszą firmę to jedyny w Polsce bezpłatny program rejestracji i ochrony zwierzaków na wypadek ich zgubienia oraz możliwość darmowego wsparcia schroniska. Rejestrujcie i fundujcie na www.bezpiecznypupil.pl.

 


Przedstawiamy Wam Promyka, jeszcze szczeniaka a już bohatera, który po długotrwałym szkoleniu trafi do potrzebującej go, niepełnosprawnej osoby. mySafety od samego początku wspiera projekt prowadzony przez Fundację Promyk Nadziei i przybliża moment zebrania kwoty ponad 25 000 zł niezbędnych do pełnego wyszkolenia psa asystującego. Do tej pory przekazaliśmy fundacji 200 Psaportów, które są zachętą do kupowania specjalnych, dedykowanych tej szczytnej akcji cegiełek o nominałach 10 zł i 20 zł. Objęliśmy również Promyka naszym unikalnym ubezpieczeniem.

Więcej na: http://www.mydogs.pl/index.php/projekty/pies-asystujacy